SLUŽBY:

SVATEBNÍ OSLAVY

Svatební den je dnem, na který budeme rádi vzpomínat. Den obklopený romantikou a úžasnou atmosférou. Aby ve Vás svatba zanechala jen ty nejkrásnější vzpomínky, zajistíme servis na profesionální úrovni. Můžete si vybrat služby, které Vám vyhovují a mít svatbu podle svých představ. Prodiskutujeme s Vámi Vaše představy a pomůžeme Vám vybrat tu nejvhodnější alternativu.


SVATEBNÍ GASTRONOMIE

Rádi Vám zajistíme na svatební hostinu dle Vašich požadavků. Na svatební hostinu Vám připravíme slavností menu, které se skládá z přípitku, předkrmu, polévky a hlavního chodu. Večer Vám můžeme nabídnout bufet a to formou teplého a studeného rautu. Společně pomocí předběžných kalkulací a konzultací vytvoříme takovou variantu, která bude vyhovovat jak Vašim představám, tak i finančním možnostem. V případě překročení Vám pomůžeme najít úspory.


Předložíme a probereme s Vámi detailní harmonogram celé akce, aby vše dopadlo tak, jak má.


SVATEBNÍ OBŘAD

Rádi Vám pomůžeme se zajištěním svatebního obřadu. K samotnému obřadu je možné využít obřadní síň přímo v objektu Zámečku. Dále Zámeček Strání disponuje několika různě velkými salónky, restaurací, prostorným nádvořím s pergolou pro venkovní posezení, velkým sálem a je jen na Vás, jak tyto prostory využijete.


DOPLŇKOVÉ SLUŽBY

Nevíte si rady s výzdobou či slavnostní tabulí? Náš zkušený restaurační tým Vám pomůže zrealizovat Váš svatební den, podle Vašich představ. Jako doplňkové služby Vám můžeme nabídnout:
- zajištění květinové výzdoby
- vytvoření zasedacího pořádku, založení slavnostního menu na stoly a další.
- dekorace svatebního obřadu a svatební tabule


PRIVÁTNÍ AKCE

Oslavy, výročí, párty - připravíme a zorganizujeme pro Vaše hosty příjemné posezení dle Vašich požadavků. Pořádáme akce od malé rodinné oslavy až po velké párty s doprovodným programem: oslavy narozenin, výročí, párty, rauty, recepce, bankety, ochutnávky, košty


FIREMNÍ AKCE

Zrealizujeme Vaši firemní akci, ať už jste firma a nebo jednotlivec. Jsme schopni zorganizovat akci s počtem od 30 do 200 lidí, ušetříme Vám čas i peníze. Kvalitně připravená firemní akce pro Vaše zaměstnance, klienty, partnery či jejich rodiny je naší prioritou. Nabízíme Vám organizaci firemní akce na míru, dle Vašich představ a přání.


VÁNOČNÍ VEČÍRKY

Neexistuje vhodnější příležitost k lepšímu poznání kolegů, ale i nadřízených než předvánoční období. Vyzdobíme pro Vás sál dekoracemi. Kapacita pro uspořádaní večírku je cca 150 lidí. V naší nabídce můžete vybírat z bohaté nabídky pohoštění včetně neodolatelného vánočního cukroví, servírovaného menu, rautu nebo grilované speciality. Ubytování od nás dostanete jako dárek již za 300,- Kč za lůžko.


CATERINGOVÉ SLUŽBY

Zajišťujeme catering - kompletní gastronomický servis včetně doprovodných služeb v obci Strání a přilehlém okolí. Ochotný personál uskuteční jakoukoliv akci dle Vašich představ, která by jinak byla nad Vaše síly. Připravujeme cateringy od 10 do 160 osob jako jsou: rodinné oslavy, večírky, svatby, firemní akce, akce na klíč.


VÝHODY SLUŽEB RESTAURACE

Možnost přinesení vlastních alkoholických a nealkoholických nápojů, dále zákusků, vdolečků, slaných pochutin a ovoce

Pokud budete mít jakékoliv dotazy či nejasnosti, ať už k sortimentu, cenám nebo službám, tak nás neváhejte kontaktovat.
Mladistvým do 18-ti let nenaléváme alkohol ani neprodáváme tabákový výrobky.

PRONÁJEM PROSTOR:

Ceník platný od 1. 1. 2020


SVATBY, OSLAVY, AKCE

Kompenzační poplatek / 1osoba - 40 Kč

(Poplatek za pronájem, režie, vlastní alkohol, zákusky, nealkoholické nápoje)

Poplatek uzavření celé restaurace 6000 Kč


AKCE (Ubytování spojené s akcí):

1 lůžko obsazeno – 400Kč


VELKÝ SÁL

Sál v přízemí s kapacitou až 150 míst při stolové upravě. Přístupný z chodby nebo přímo z nádvoří. Možno propojit s Kamenným salonkem. Lze využit i přiléhající kuchyňku s ledničkou a barem. K dispozici i vlastni sociální zařízeni


KAMENNÝ SALÓNEK

Přiléhá k velkému sálu, přístupný z Velkého sálu nebo vlastním vstupem z nádvoří. Vlastni sociální zařízeni


MALÝ SALÓNEK

Salónek v přízemí s kapacitou 24míst při stolové úpravě.


GALERIE 1.p

Galerie v 1.p s výhledem na náměstí a centrum obce je vhodná pro pořádaní školení tak rodinných oslav.


ROHOVÝ SALÓNEK v 1.p

Salonek v 1.p s výhledem na náměstí a centrum obce. Kapacita 32 míst při stolové úpravě. Lze využít i přiléhající kuchyňkou s ledničkou.